Band

دسته بندی ها:

دسته بندی ها

آموزش بدنسازی

آموزش بدنسازی

تعداد ویدئوها: 41

آموزش دفاع شخصی مردان

آموزش دفاع شخصی مردان

تعداد ویدئوها: 45

دانستن فنونی برای حراست از سلامتی یا اموال خود یا دیگری، در زندگی های شهری و شلوغ این روزها، لازم و ضروری است. دفاع شخصی یا دفاع از خود، در اغلب نظام های حقوقی، از جمله ایران، به عنوان حقی مشروع برای استفاده از زور جهت دفع خطر، به رسمیت شناخته می شود. آموزش دفاع شخصی در سراسر جهان رواج دارد و بسیاری از مدرسان هنرهای رزمی اقدام به آموزش این تکنیک می کنند. این مجموعه، شما را با فنون و تکنیک های دفاع شخصی، تا حد خوبی آشنا می کند.

آموزش کاراته

آموزش کاراته

تعداد ویدئوها: 62

کاراته نوعی هنر رزمی متعلق به جزایر ریوکیو است، جایی‌که امروز در اوکیناوای ژاپن قرار دارد. این رشته از ترکیب روش‌های جنگی بومی و محلی این منطقه معروف به ته (معنی تحت‌اللفظی: دست) با هنرهای رزمی چینی که در ژاپن به کنپو معروف است، پدید آمده‌است. در این سرویس با ما همراه شوید تا قدم به قدم مهارت‌های ورزش رزمی «کاراته» را در قالب مجموعه‌ای از ویدئوها آموزش ببینید. کاراته یک هنر رزمی مبتنی بر ضربه زدن است که از ضربات مشت، لگد، زانو، آرنج و تکنیک‌های دست باز مانند دست چاقویی تشکیل می‌شود. هنرجویان این رشته نیز «کاراته‌کا» نامیده می‌شوند.

آموزش کیوشو

آموزش کیوشو

تعداد ویدئوها: 46

اگر به ورزش‌های رزمی علاقه‌مندید در این سرویس با ما همراه شوید. از طریق این مجموعه ویدئو شما با «کیوشو» که یکی از حرفه‌ای‌ترین سبک‌های دفاع شخصی است، آشنا خواهید شد. کیوشو عبارت است از علم بررسی نقاط حیاتی بدن انسان که به نقاط مرگ‌آور نیز شهرت دارند. کیوشو در حقیقت علم وارد کردن ضربه اصولی به این نقاط است که نیازمند دانش و آگاهی پیرامون علم فیزیولوژی یا اندام‌شناسی و نیز آگاهی علمی و عملی هنر رزم است.

آموزش کیک بوکسینگ

آموزش کیک بوکسینگ

تعداد ویدئوها: 50

در این سرویس با ورزش ترکیبی رزمی کیک بوکسینگ آشنا می‌شوید. در کیک بوکسینگ بیشترین ضربات از طریق دست و پا وارد می‌شوند؛ ضربات پا در این ورزش مانند ورزشهای رزمی و ضربات دست مانند ورزش بوکس هستند. با رویکرد آکادمیک این سرویس شما می‌توانید با خوبی با کیک بوکسینگ آشنا شوید.

آموزش آیکیدو

آموزش آیکیدو

تعداد ویدئوها: 47

در این سرویس شما با هنر رزمی شرقی آیکیدو آشنا می‌شوید. واژه ترکیبی آیکیدو به معنای هماهنگی روح و روان است و این هنر ژاپنی مانند سایر هنرهای رزمی مشرق زمین بر قوای روحی افراد نیز تاکید دارد. با این سرویس شما می‌توانید به تسلط خوبی بر آیکیدو دست یابید و از مزایای جسمانی و روحانی تسلط بر هنری رزمی بهره ببرید.

آموزش شطرنج

آموزش شطرنج